Go to top

CelluBlue ile masaj yapın ve selülitinize veda edin!

Sipariş Verin

KULLANIM KOLAYLIĞI

CelluBlue vakum sistemiyle, kullanım kılavuzundaki hareketleri yaparak cildinize masaj yapın. CelluBlue’nun kullanımı basittir ve eğitim gerektirmez.

KANITLANMIŞ ETKİNLİK

Ürünü 3-4 hafta boyunca hergün kullanırsanız gözle görünür sonuçlar elde edeceksiniz. Memnun kalmadınız mı? Paranızı iade ediyoruz!

EKONOMİK

CelluBlue uygun fiyatlıdır, enerji harcamaz , eskimez ve ihtiyaç duyduğunuz kadar kullanılabilir. Değerli ve dayanıklı bir dostunuzdur!

HİPOALERJENİK

CelluBlue tıbbi silikondan yapılmıştır. Alerji korkusu olmadan güvenle kullanabilirsiniz! Su ve sabunla kolayca temizlenebilir.

İLETİŞİMDE KALIN

Akıllı telefonunuza CelluBlue uygulamasını indirin ve iletişimde kalın. Akıllı telefonunuz selülit koçunuz haline gelecek!

MOBİLİTE

Küçük boyutu ve küçük taşıma kesesi ile CelluBlue’yi istediğiniz yere götürebilirsiniz. El çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

CELLUBLUE NEDİR?

CelluBlue ile, dairesel selülit el masajı hareketlerinin aynısını kendiniz uygulayabilirsiniz.
Bu masaj tekniği etkilidir, selülit ve portakal görünümü ile savaşmada etkisi kabul görmüştür. Bu vakum kabını birkaç hafta kullanmanızın ardından etkileyici sonuçlar elde edeceksiniz. CelluBlue tüm selülit tiplerinde kullanılabilir: karışık, yağ kaynaklı, su kaynaklı veya lif kaynaklı.

CelluBlue Sipariş Edin

Nasıl Kullanılır?

CelluBlue’nun cildiniz üzerindeki etkisi nedir?

Selülite ve portakal kabuğu görünümüne veda edin.

CelluBlue ile yapacağınız masaj ile dairesel selülit el masajı hareketlerinin aynısını yapabilirsiniz.
Vakumlu kap sistemi sayesinde , CelluBlue lipolizi tetiklemenizi sağlar. Lipoliz, yağ hücrelerinin yakılması, lenf ve damar yolu ile kan dolaşımının hızlandırılması ve optimize edilmesidir. Cildiniz gitgide sıkılaşacaktır!

CelluBlue Sipariş Edin

İletişimde Kalın !

iPhone ve Android için CelluBlue uygulamasını akıllı telefonunuza indirin ve iletişimde kalın! (Uygulama Eylül ayında hazır olacaktır).
Bu uygulamayla akıllı telefonunuz selülit koçunuz olacak!

Uygulamayı İndirin (Eylül Ayında)
right aligned image
İletişime Geçin
Bir sorunuz mu var?